Vizyon & Misyon

Şirket Profili


Temelleri 1994’te atılan CinnaGen İlaç, dünyanın farklı noktalarındaki yerel üretim tesisleriyle biyoteknolojik ilaçlar üreten çok uluslu bir şirkettir. Şirket, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı kapsayan geniş bir coğrafyada (MENA bölgesinde) kısa sürede biyoteknolojik ilaç konusunda lider konumuna yükselmiştir. 2016 yılından beri Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren CinnaGen İlaç, uluslararası alandaki tecrübesini ve yeteneklerini Türkiye’ye taşıyarak ülkemize katma değer sağlamaktadır. Evrensel kalite ve standartları kendisine yol gösterici olarak gören CinnaGen İlaç, bilimsel ve etik değerleri merkeze koyduğu çalışma prensipleri ve sürdürülebilir kalkınma ilkeleri doğrultusunda, Türk ilaç endüstrisinin üretim kapasitesini ve ihracat payını, Avrupa başta olmak üzere dünya pazarında da artırarak insan sağlığına katkıda bulunmayı hedeflemektedir.


Vizyonumuz


CinnaGen İlaç, marka değerlerini kurum kültürü, inovasyon ve teknolojiyle daha da büyütmeyi ve MENA bölgesindeki liderliğini dünyanın farklı noktalarına taşımayı kendisine vizyon olarak belirlemiştir.

Misyonumuz


CinnaGen İlaç herkesin biyoteknolojik ilaçlara ulaşabilmesini mümkün kılmak için çalışmayı ve üretim yapmayı kendisine misyon edinmiştir.